Transport

Sklep e-nobi.pl korzysta z wielu dostępnych na rynku kanałów dystrybucji towarów. Dzięki temu jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom najkorzystniejsze warunki transportu towaru biorąc pod uwagę ich wagę, objętość i odległość do miejsca dostawy. Korzystamy z takich form transportu jak:

 • Transport własny sklepu
 • Dostawa za pośrednictwem firmy GLS
 • Dostawa za pośrednictwem firmy RABEN
 • Dostawa producenta
 • Odbiór osobisty w siedzibie sklepu

Dostawa za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS

Transport na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy spedycyjnej GLS.

Koszt dostawy uzależniony jest od wagi zakupionych produktów:

 • do 8 kg.      -   19 zł.
 • do 20 kg.    -   20 zł.
 • do 31,5 kg. -   21 zł.

Wymagania odnośnie wielkości paczki:

 • waga jednostkowa do 31,5 kg,

 • obwód + najdłuższy bok < 3m,

 • najdłuższy bok < 2m.

W przypadku wagi przekraczającej 31,5 kg towar wysyłany jest w kilku paczkach. Dostawa towaru firmą GLS jest niemożliwa w przypadku gdy jedna sztuka zamówionego produktu nie spełnia wymagań odnośnie wielkości paczki.

Dostawa za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN 

Transport na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy spedycyjnej RABEN zgodnie z ceną transportową podaną podczas składania zamówienia.

Wymagania dotyczące wielkości zamówionych produktów:

 • Najdłuższy bok 2,2 m
 • Całkowita maksymalna waga produktów 5 t.

Transport własny sklepu

Transport własny sklepu do 50 km. od oddziału firmy P.P.H.U. "MISZBUD". Cena transportu uzależniona od wagi i objętości towaru, a także odległości miejsca dostawy od oddziału firmy P.P.H.U. "MISZBUD".

Cennik BRUTTO usługi transportu własnego*:


Waga przesyłki


Do 400 kg.**

Do 1 400 kg.**

Do 3 500 kg**

Do 16 800 kg.**

Do 13 000 kg***

km


Do 10 km

30,00 zł.

40,00 zł.

45,00 zł.

80,00 zł.

80,00 zł. + 6,00 zł/paleta

Do 20 km

60,00 zł.

80,00 zł.

90,00 zł.

160,00 zł.

160,00 zł. + 6,00 zł/paleta

Do 30 km

80,00 zł.

110,00 zł.

130,00 zł.

210,00 zł.

210,00 zł. + 6,00 zł/paleta

Każdy kolejny km

3,00 zł.

4,00 zł.

4,50 zł.

8,00 zł.

8,00 zł. + 6,00 zł/paleta

* cena transportu własnego sklepu może być zależna od wielu parametrów zamówionego towaru, dlatego właśnie o jej wysokości każdorazowo poinformuje obsługa sklepu

** cena transportu bez rozładunku, towar musi być rozładowany w miejscu odpowiednim do wjazdu samochodu, każdorazowo o możliwości dojazdu do miejsca dostawy decyduje kierowca,

*** cena transportu samochodem ciężarowym z wliczoną opłatą za rozładunek wózkiem widłowym, towar musi być rozładowany w miejscu odpowiednim do wjazdu samochodu i rozładunku wózkiem widłowym, każdorazowo o możliwości dojazdu do miejsca dostawy i rozładunku decyduje kierowca

W przypadku braku możliwości dojazdu do miejsca dostawy, towar zostanie zostawiony w najbliższym przystosowanym do tego miejscu od miejsca dostawy lub w przypadku braku zgody zamawiającego zabrany z powrotem do oddziału firmy P.P.H.U. MISZBUD, tym samym zamawiający zostanie obciążony wszystkim kosztami związanymi z przejazdem towaru na miejsce dostawy i jego powrotem do oddziału firmy.

Dostawa producenta

Transport zgodny z cennikiem i regulaminem dostaw poszczególnego producenta. O możliwości skorzystania z tej formy dostawy każdorazowo poinformuje obsługa sprzedaży internetowej.

Odbiór osobisty w oddziale firmy P.P.H.U. MISZBUD

Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie po kontakcie z działem obsługi sprzedaży internetowej w trakcie, którego podane zostaną informacje na temat szczegółów przekazania towaru jak i sposobu jego załadunku.

Do każdego zamówienia może zostać doliczona cena palety lub kaucja za opakowanie zwrotne. O zaistnieniu takiej sytuacji zostaniecie państwo poinformowani przez obsługę sklepu po złożeniu zamówienia.

 

Jeżeli podczas zamawiania towaru w miejscu wyboru formy dostawy wyświetli się komunikat: Przesyłka " Koszt transportu i sposób dostawy materiałów zostanie przekazany do akceptacji drogą mailową lub telefoniczną przez obsługę sklepu. Więcej informacji na temat form i kosztów transportu znajdą Państwo TUTAJ" to znaczy, że jeden z wybranych przez Państwo produktów jest produktem o innych parametrach dostawy niż te obsługiwane przez system sklepu. Chcąc dać możliwość Państwu uzyskania najkorzystniejszej oferty transportu na taki produkt każdorazowo indywidualnie wybieramy formę transportu przekazując ją wraz z propozycją cenową do akceptacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku gdy w czasie składania zamówienia wyświetla się informacja koszt transportu "0 PLN" przy wyborze formy transport oznacza to, że transport wybraną formą dostawy jest niemożliwy lub jego cena zostanie oszacowana przez obsługę sklepu i przesłana do akceptacji. Szczegółowe informacje na ten temat mogą Państwo uzyskać kontaktując się z działem obsługi sprzedaży internetowej.


logo